Sukces Aleksandry Płocińskiej na Mistrzostwach Świata w Portugalii

Aleksandra Płocińska, zawodniczka SRS Kondycja Piaseczno, wystąpiła w sztafecie reprezentacji Polski na Akademickich Mistrzostwach Świata w biegach przełajowych w portugalskim Aveiro. Nasza reprezentacja zajęła 6 miejsce.

Biało-czerwoni wystąpili w sobotę 12 marca w portugalskim Avereiro w trzech konkurencjach – dwunastokilometrowej sztafecie mieszanej oraz biegach indywidualnych na dystansie 10 km kobiet i mężczyzn. Sztafeta w składzie Aleksandra Płocińska (uczelnia: SGGW Warszawa, klub SRS Kondycja Piaseczno), Eliza Megger (Uniwersytet Śląski Katowice, LKS Pszczyna), Szymon Skalski (Politechnika Gdańska, SKLA Sopot) i Robert Kulik (Politechnika Wrocławska, AZS AWF Wrocław) uplasowała się na szóstej pozycji.

– Ola wystartowała na dystansie 2 km i tym razem nie zawiodła przyprowadzając do mety Polską Reprezentację na 6 miejscu – chwali swoją zawodniczkę trener Wiesław Paradowski.

Gratulujemy Oli kolejnego sukcesu!
Źródło: Urząd Miejski w Piasecznie
Previous Patryk Leśniewski z Piaseczna na torze Ninja Warrior Polska
Next Zlot Food Trucków Piaseczno

Może to Ci się spodoba

Regularne ćwiczenia w ciąży zmniejszają ryzyko cukrzycy ciążowej

Zdaniem ekspertów podczas ciąży nie trzeba rezygnować z gimnastyki, a jedynie ją skorygować i dopasować do danego trymestru. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom, na przykład wzmacniającym mięśnie dna miednicy, znacznie poprawia się kondycja organizmu

Sukcesy na Mistrzostwach Polski MTB XC 2021

Jan Ambrożkiewicz – zawodnik Polskiej Kadry Narodowej MTB Juniorów, mieszkaniec Gminy Piaseczno, w dniu 8 sierpnia 2021 zajął 3 miejsce na najważniejszych zawodach MTB XC w Polsce tym roku – Mistrzostwach

Biegaczki z Piaseczna wywalczyły dwa złote medale i brąz na Mistrzostwach Polski

Biegaczki z Piaseczna nie zwalniają tempa. Na Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych Aleksandra Płocińska zdobyła dwa złote medale, a Julia Multan zajęła trzecie miejsce.Mistrzostwa Polski w Tomaszowie Lubelskim rozpoczęły się

Startuje nowa piłkarska liga

Już 19 września  br. rusza Copa Football League – Amatorska Liga Piłkarska w Piasecznie. Pomysłodawcą projektu jest mieszkaniec naszej gminy- Karol Kołodziejczak, który od ośmiu lat organizuje w powiecie piaseczyńskim

Brązowy medal na Mistrzostwach Świata w kolarstwie torowym

W dniu 1 września br. w Kairze rozegrane zostały finałowe biegi Mistrzostw Świata juniorów  w kolarstwie torowym w konkurencji sprint drużynowy. Reprezentacja Polski, w której  składzie startował zawodnik LUKS TRÓJKA