Bezpłatne treningi koszykówki w szkołach podstawowych nr 3 i 5 w ramach programu SMOK

W Gminie Piaseczno, w ramach programu współfinansowanego przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, zadanie pn. “Upowszechnienie sportu dzieci i młodzieży w ramach działań prowadzonych przez polskie związki sportowe” przeprowadzane

Historia piaseczyńskiego sportu – tenis ziemny

W dzisiejszym odcinku cyklu o historii sportu w Piasecznie zajmiemy się jedną z globalnych, prestiżowych i niezwykle popularnych dziedzin sportu, czyli tenisem ziemnym. Dlaczego właśnie tenis ziemny zdobył taką popularność

Sukces Aleksandry Płocińskiej na Mistrzostwach Świata w Portugalii

Aleksandra Płocińska, zawodniczka SRS Kondycja Piaseczno, wystąpiła w sztafecie reprezentacji Polski na Akademickich Mistrzostwach Świata w biegach przełajowych w portugalskim Aveiro. Nasza reprezentacja zajęła 6 miejsce. Biało-czerwoni wystąpili w sobotę 12

Patryk Leśniewski z Piaseczna na torze Ninja Warrior Polska

Patryk Leśniewski z Piaseczna wraca na tor Ninja Warrior Polska V edycji. Widzowie mogli go poznać w III edycji programu, gdzie doszedł aż do półfinału. Zobacz odcinek programu z udziałem

Zacięta rywalizacja w Indoor Triathlon Piaseczno

W niedzielę 20 lutego 2022 roku zawodnicy rywalizowali w triathlonie pod dachem. Zwycięzcami Indoor Triathlon Piaseczno zostali Adriana Chołuj oraz Andrzej Ignatowicz. Indoor Triathlon Series to cykl zawodów pod dachem, które odbywają

Zmodernizowany street workout park

Street workout park sąsiadujący z Parkiem Miejskim w Piasecznie został zmodernizowany. Zyskał też nową strefę oraz szatnię z przebieralnią. W grudniu zakończyła się modernizacja piaseczyńskiego street workout parku przy ul.

Aleksandra Płocińska reprezentowała Polskę w Przełajowych Mistrzostwach Europy w Dublinie

Reprezentacja Polski, w skład której weszła Aleksandra Płocińska z SRS Kondycja Piaseczno, zajęła 6 miejsce na Przełajowych Mistrzostwach Europy z SPAR European Cross Country Championships 2021 Fingal-Dublin. Aleksandra Płocińska zwyciężyła niedawno w

Biegaczki z Piaseczna wywalczyły dwa złote medale i brąz na Mistrzostwach Polski

Biegaczki z Piaseczna nie zwalniają tempa. Na Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych Aleksandra Płocińska zdobyła dwa złote medale, a Julia Multan zajęła trzecie miejsce.Mistrzostwa Polski w Tomaszowie Lubelskim rozpoczęły się

Józefosław w pierwszej „10” Mistrzostw Polski w biegach sztafetowych

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że męska sztafeta z SP Józefosław w biegach sztafetowych zajęła 10 miejsce w Szkolnych Mistrzostwach Polski. Na starcie w Olecku stawiło się dziewiętnaście najlepszych drużyn

Brązowy medal na Mistrzostwach Świata w kolarstwie torowym

W dniu 1 września br. w Kairze rozegrane zostały finałowe biegi Mistrzostw Świata juniorów  w kolarstwie torowym w konkurencji sprint drużynowy. Reprezentacja Polski, w której  składzie startował zawodnik LUKS TRÓJKA