Aleksandra Płocińska reprezentowała Polskę w Przełajowych Mistrzostwach Europy w Dublinie

Reprezentacja Polski, w skład której weszła Aleksandra Płocińska z SRS Kondycja Piaseczno, zajęła 6 miejsce na Przełajowych Mistrzostwach Europy z SPAR European Cross Country Championships 2021 Fingal-Dublin.

Aleksandra Płocińska zwyciężyła niedawno w Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych w Tomaszowie Lubelskim. Sukces ten zapewnił biegaczce z piaseczyńskiej Kondycji udział w Przełajowych Mistrzostwach Europy w Dublinie.

– Zmęczona, ubłocona, ale szczęśliwa wraca z Dublina nasza Ola, która reprezentowała nasz kraj w Cross Country Championships 2021 Fingal-Dublin – mówi trener Wiesław Paradowski. Reprezentantki Polski Julia Afelt, Aleksandra Płocińska i Beata Topka zajęły wysokie 6 miejsce (na 38 startujących ekip) w Mistrzostwach Europy. Aleksandra Płocińska ukończyła bieg na 29 pozycji, z czasem o minutę i 21 sekund dłuższym od pierwszej na mecie Nadii Battocletti z Włoch. Gratulujemy!

Źródło: Urząd Miejski w Piasecznie
Previous Piknik „Świąteczne Miasto Rodzinnego Czasu”
Next I Gminna Gala Wolontariatu Szkolnego

Może to Ci się spodoba

Zmodernizowany street workout park

Street workout park sąsiadujący z Parkiem Miejskim w Piasecznie został zmodernizowany. Zyskał też nową strefę oraz szatnię z przebieralnią. W grudniu zakończyła się modernizacja piaseczyńskiego street workout parku przy ul.

Bezpłatne treningi koszykówki w szkołach podstawowych nr 3 i 5 w ramach programu SMOK

W Gminie Piaseczno, w ramach programu współfinansowanego przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, zadanie pn. “Upowszechnienie sportu dzieci i młodzieży w ramach działań prowadzonych przez polskie związki sportowe” przeprowadzane

Biegaczki z Piaseczna wywalczyły dwa złote medale i brąz na Mistrzostwach Polski

Biegaczki z Piaseczna nie zwalniają tempa. Na Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych Aleksandra Płocińska zdobyła dwa złote medale, a Julia Multan zajęła trzecie miejsce.Mistrzostwa Polski w Tomaszowie Lubelskim rozpoczęły się

Sukcesy na Mistrzostwach Polski MTB XC 2021

Jan Ambrożkiewicz – zawodnik Polskiej Kadry Narodowej MTB Juniorów, mieszkaniec Gminy Piaseczno, w dniu 8 sierpnia 2021 zajął 3 miejsce na najważniejszych zawodach MTB XC w Polsce tym roku – Mistrzostwach

Polacy coraz wcześniej rezerwują urlopy narciarskie

Decyzja o rezerwacji zimowego wypoczynku z wyprzedzeniem przekłada się na większy wybór i duże oszczędności. Jeszcze do końca września można zarezerwować urlop narciarski nawet z 35-proc. zniżkami – przekonuje Magda Plutecka, rzeczniczka Neckermann Podróże.

E-sport przyciąga coraz więcej graczy i widzów

Mistrzostwa w grach komputerowych ogląda blisko 256 mln osób na całym świecie. Rynek wart jest obecnie 0,5 mld dol., a w 2019 roku ma sięgnąć 1,1 mld dol. – wynika z szacunków Newzoo.