Brązowy medal na Mistrzostwach Świata w kolarstwie torowym

W dniu 1 września br. w Kairze rozegrane zostały finałowe biegi Mistrzostw Świata juniorów  w kolarstwie torowym w konkurencji sprint drużynowy.

Reprezentacja Polski, w której  składzie startował zawodnik LUKS TRÓJKA Piaseczno – Tomasz Grzesiak, zajęła III miejsce zdobywając brązowy medal Mistrzostw Świata. Serdecznie gratulujemy!

Źródło: Urząd Miejski w Piasecznie

Previous Bezpieczna droga do szkoły
Next Zatrzymany poszukiwany listem gończym

Może to Ci się spodoba

Rozpoczęły się zmagania w XXIII edycji Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym

Po raz pierwszy w tym roku 31 maja 2021 r. przy pingpongowych stołach spotkali się zawodnicy organizowanego od 23 lat turnieju Grand Prix Piaseczna. W sali Gminnego Ośrodka Sportu i

Sukcesy na Mistrzostwach Polski MTB XC 2021

Jan Ambrożkiewicz – zawodnik Polskiej Kadry Narodowej MTB Juniorów, mieszkaniec Gminy Piaseczno, w dniu 8 sierpnia 2021 zajął 3 miejsce na najważniejszych zawodach MTB XC w Polsce tym roku – Mistrzostwach

Zacięta rywalizacja w Indoor Triathlon Piaseczno

W niedzielę 20 lutego 2022 roku zawodnicy rywalizowali w triathlonie pod dachem. Zwycięzcami Indoor Triathlon Piaseczno zostali Adriana Chołuj oraz Andrzej Ignatowicz. Indoor Triathlon Series to cykl zawodów pod dachem, które odbywają

Aleksandra Płocińska reprezentowała Polskę w Przełajowych Mistrzostwach Europy w Dublinie

Reprezentacja Polski, w skład której weszła Aleksandra Płocińska z SRS Kondycja Piaseczno, zajęła 6 miejsce na Przełajowych Mistrzostwach Europy z SPAR European Cross Country Championships 2021 Fingal-Dublin. Aleksandra Płocińska zwyciężyła niedawno w

Bezpłatne treningi koszykówki w szkołach podstawowych nr 3 i 5 w ramach programu SMOK

W Gminie Piaseczno, w ramach programu współfinansowanego przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, zadanie pn. “Upowszechnienie sportu dzieci i młodzieży w ramach działań prowadzonych przez polskie związki sportowe” przeprowadzane