Brązowy medal na Mistrzostwach Świata w kolarstwie torowym

W dniu 1 września br. w Kairze rozegrane zostały finałowe biegi Mistrzostw Świata juniorów  w kolarstwie torowym w konkurencji sprint drużynowy.

Reprezentacja Polski, w której  składzie startował zawodnik LUKS TRÓJKA Piaseczno – Tomasz Grzesiak, zajęła III miejsce zdobywając brązowy medal Mistrzostw Świata. Serdecznie gratulujemy!

Źródło: Urząd Miejski w Piasecznie

Previous Bezpieczna droga do szkoły
Next Zatrzymany poszukiwany listem gończym

Może to Ci się spodoba

Biegaczki z Piaseczna wywalczyły dwa złote medale i brąz na Mistrzostwach Polski

Biegaczki z Piaseczna nie zwalniają tempa. Na Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych Aleksandra Płocińska zdobyła dwa złote medale, a Julia Multan zajęła trzecie miejsce.Mistrzostwa Polski w Tomaszowie Lubelskim rozpoczęły się

Zmodernizowany street workout park

Street workout park sąsiadujący z Parkiem Miejskim w Piasecznie został zmodernizowany. Zyskał też nową strefę oraz szatnię z przebieralnią. W grudniu zakończyła się modernizacja piaseczyńskiego street workout parku przy ul.

Frekwencja na meczach Ekstraklasy rośnie o 10 proc. rocznie.

Spotkania polskiej Ekstraklasy przyciągają coraz więcej widzów – wynika z raportu „Piłkarska liga finansowa” Deloitte. Średnia frekwencja na meczu ligowym to 9 tys. kibiców. Większe zainteresowanie przekłada się na wyższe przychody

Aleksandra Płocińska reprezentowała Polskę w Przełajowych Mistrzostwach Europy w Dublinie

Reprezentacja Polski, w skład której weszła Aleksandra Płocińska z SRS Kondycja Piaseczno, zajęła 6 miejsce na Przełajowych Mistrzostwach Europy z SPAR European Cross Country Championships 2021 Fingal-Dublin. Aleksandra Płocińska zwyciężyła niedawno w

80 proc. Polaków skarży się na ból pleców

Osiem godzin w pracy w pozycji siedzącej, odpoczynek przed telewizorem, częste korzystanie z samochodu i dźwiganie zakupów mogą skutkować uciążliwymi bólami pleców. Z tym problemem może się zmagać nawet 8 na 10 Polaków. Zdaniem

Józefosław w pierwszej „10” Mistrzostw Polski w biegach sztafetowych

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że męska sztafeta z SP Józefosław w biegach sztafetowych zajęła 10 miejsce w Szkolnych Mistrzostwach Polski. Na starcie w Olecku stawiło się dziewiętnaście najlepszych drużyn