Sukcesy na Mistrzostwach Polski MTB XC 2021

Jan Ambrożkiewicz – zawodnik Polskiej Kadry Narodowej MTB Juniorów, mieszkaniec Gminy Piaseczno, w dniu 8 sierpnia 2021 zajął 3 miejsce na najważniejszych zawodach MTB XC w Polsce tym roku – Mistrzostwach Polski MTB XC 2021 Boguszów-Gorce i tym samym otrzymał tytuł II V-ce Mistrza Polski MTB XC na 2021 w kat. Junior.

Z kolei Maria Ambrożkiewicz w pierwszym dniu Mistrzostw Polski MTB XC, 6 sierpnia 2021, zdobyła 1 miejsce w wyścigu sztafet mieszanych w kat. młodzik i tym samym zgodnie z regulaminem PZKol otrzymała tytuł Mistrzyni Polski MTB XC na 2021 w kat. Młodzik/Młodziczka. Dodatkowo Maria w drugim dniu Mistrzostw wygrała również swój indywidualny wyścig ze startu wspólnego w kategorii Młodzik/Młodziczka i stanęła na najwyższym podium. Ta zawodniczka wygrała wszystko co się dało na tych zawodach, jest najlepszą Młodziczką w kolarstwie MTB XC dyscypliny olimpijskiej w Polsce!

Młodzież stanęła na wysokości, pokazała, że potrafi trenować nawet w tak trudnym czasie pandemii, walczyć i wygrywać.

Źródło: Urząd Miejski w Piasecznie

Previous Potańcówka na Kisielu – dancing międzypokoleniowy na skwerze Kisiela w Piasecznie
Next Boisko w Głoskowie oraz zdalne nauczanie dofinansowane

Może to Ci się spodoba

80 proc. Polaków skarży się na ból pleców

Osiem godzin w pracy w pozycji siedzącej, odpoczynek przed telewizorem, częste korzystanie z samochodu i dźwiganie zakupów mogą skutkować uciążliwymi bólami pleców. Z tym problemem może się zmagać nawet 8 na 10 Polaków. Zdaniem

Startuje nowa piłkarska liga

Już 19 września  br. rusza Copa Football League – Amatorska Liga Piłkarska w Piasecznie. Pomysłodawcą projektu jest mieszkaniec naszej gminy- Karol Kołodziejczak, który od ośmiu lat organizuje w powiecie piaseczyńskim

Gimnastyka dla dorosłych oraz animacje dla dzieci w Parku Miejskim w Piasecznie

9 sierpnia 2021 roku rozpoczynają się zajęcia “Gimnastyka dla dorosłych oraz animacje dla dzieci” realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego w Piasecznie. Zajęcia odbywać się będą w Parku Miejskim w Piasecznie

Sukces Aleksandry Płocińskiej na Mistrzostwach Świata w Portugalii

Aleksandra Płocińska, zawodniczka SRS Kondycja Piaseczno, wystąpiła w sztafecie reprezentacji Polski na Akademickich Mistrzostwach Świata w biegach przełajowych w portugalskim Aveiro. Nasza reprezentacja zajęła 6 miejsce. Biało-czerwoni wystąpili w sobotę 12